Kontakt

Kontakt z redakcją CarXpress.pl

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie lub uwagi dotyczące naszego magazynu motoryzacyjnego CarXpress.pl, skontaktuj się z nami!

Dane kontaktowe:

  • Adres e-mail: redakcja@carxpress.pl
  • Telefon: +48 123 456 789
  • Adres siedziby: ul. Motoryzacyjna 1, 00-000 Warszawa

Nasza redakcja składa się z doświadczonych dziennikarzy motoryzacyjnych, którzy z pasją i zaangażowaniem piszą o samochodach, motocyklach i innych pojazdach. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy w rozwiązaniu problemów związanych z motoryzacją.

Współpraca z CarXpress.pl

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszym magazynem, prosimy o kontakt. Oferujemy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych oraz umieszczania reklam na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Autor

  • Joanna Michalska

    Jestem Joanna Michalska, ekspertka motoryzacyjna i autor na stronie Carxpress.pl. Znajdziesz u mnie wiele wartościowych artykułów na temat samochodów oraz porad dotyczących konserwacji i napraw. Jestem pasjonatką motoryzacji od lat i chętnie dzielę się swoją wiedzą z innymi. Na Carxpress.pl znajdziesz również oferty sprzedaży samochodów oraz części zamiennych. Serwis jest przejrzysty i łatwy w obsłudze, dzięki czemu korzystanie z niego jest bardzo przyjemne. Jeśli szukasz profesjonalnych porad i interesuje Cię motoryzacja, to carxpress.pl to strona dla Ciebie!